Poziv na Antunovac EduTech Expo u Inovacijskom centru Antunovac

Općina Anutnovac web slika

Nakon uspješno održanog događaja Game Guardians – sigurnost i zabava za mlade gejmere prošle subote, Općina Antunovac poziva sve učenike završnih razreda osnovnih i srednjih škola na sajam fakulteta i srednjih škola Antunovac EduTech Expo.

Osim učenika završnih razreda, događaju se mogu priključiti i mlađi učenici, ali i sve druge osobe zainteresirane za informiranje o mogućnostima stjecanja dodatnih znanja i vještina.

Događaj će se održati u subotu, dana 25. svibnja 2024. godine u trajanju od 10.00 do 14.00 u Inovacijskom centru Antunovac, na adresi Ulica vlč. Vilima Hefera 1, 31216 Antunovac.

Svoje će programe predstaviti sljedeći fakulteti i škole:

• Pravni fakultet
  • Fakultet agrobiotehničkih znanosti
  • Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek
  • Prehrambeno-tehnološki fakultet
  • Fakultet za dentalnu medicinu i zdravstvo
  • Odjel za biologiju
  • Odjel za kemiju
  • Fakultet primijenjene matematike i informatike
  • Ekonomski fakultet Osijek
  • Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti
  • Filozofski fakultet
  • Katolički Bogoslovni fakultet u Đakovu
  • Građevinski i arhitektonski fakultet
  • Kineziološki fakultet Osijek
  • gimnazija Osijek
  • Trgovačka i komercijalna škola “Davor Milas”
  • Obrtnička škola
  • Ekonomska i upravna škola Osijek
  • Studentski zbor u Osijeku

Molimo Vas da svojim dolaskom podržite ovaj događaj i da informaciju o njegovu održavanju proširite među drugim institucijama, djelatnicima, učenicima te svim osobama za koje smatrate da bi im mogao biti koristan i zanimljiv.

Ovaj projekt je proveden uz financijski doprinos Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije.